Mam na imię Natalia, urodziłam się w Krakowie, a od końca roku 2016 mieszkam w Łodzi. Z wykształcenia jestem magistrem politologii ze specjalnością „marketing i doradztwo polityczne”. Tworzeniem stron internetowych i programowaniem zainteresowałam się, pisząc moją pracę magisterską pod tytułem „Internet jako narzędzie w działalności marketingowej przedsiębiorstw handlowych”. W pracy poruszałam zagadnienia stron internetowych oraz ich pozycjonowania. Zaraz po obronie bardzo intensywnie zajęłam się samodzielną nauką tworzenia stron www. Szybko zrozumiałam, że w końcu znalazłam dla siebie idealną dziedzinę, w której chcę się doskonalić i z nią wiązać moją karierę.

Cechuje mnie perfekcjonizm, zmysł estetyczny, profesjonalizm oraz kompromisowość. Wobec tego we współpracy ze mną możesz oczekiwać dbałości o szczegóły, staranności przy doborze rozwiązań i atrakcyjnego projektu graficznego strony internetowej. Ponadto możesz liczyć na bezproblemowe negocjacje, profesjonalne podejście do Twoich potrzeb, łatwe i przyjemne dochodzenie do kompromisu.

Moim atutem jest także uparte dążenie do celu – jeśli dotychczas nie stosowałam jakiegoś rozwiązania, które jest przez Ciebie oczekiwane na stronie internetowej, nie usłyszysz „nie zrobię tego, bo nie potrafię”, ale „jeszcze nie robiłam czegoś takiego, ale bardzo chętnie nauczę się czegoś nowego i zastosuję to na Twojej stronie internetowej”.

Dbam nie tylko o gustowny i stylowy wygląd stron internetowych, ale także o poprawny, czytelny i zoptymalizowany kod. Na chwilę obecną tworząc strony www używam:

  • HTML + CSS (Sass) + obowiązkowo RWD
  • JavaScript
  • jQuery
  • Bootstrap
  • Photoshop
  • WordPress